Eksen Group

Adres  Barbaros Bulvarı no:157/A Günaydın 1 Apt K:4 D:8 Balmumcu
phone  +90 (212) 280 29 48 - fax  +90 (212) 280 90 60
Eposta  eksen@eksenistanbul.com 
Sektör  Restoran-Cafe-Bar

Eksen Şirketler Grubu olarak, Erol ve Varol Kaynar önderliğinde, İstanbul yiyecek-içecek-eğlence sektöründe 40 yılımızı geride bıraktık. Tecrübelerimizi ve yatırımlarımızı bu sektörlerde dünya standartlarını yaşatmak için kullanarak, sizlere hep daha iyiyi

Eksen Şirketler Grubu olarak, Erol ve Varol Kaynar önderliğinde, İstanbul yiyecek-içecek-eğlence sektöründe 40 yılımızı geride bıraktık. Tecrübelerimizi ve yatırımlarımızı bu sektörlerde dünya standartlarını yaşatmak için kullanarak, sizlere hep daha iyiyi sunmayı hedefliyoruz.

Eksen Grup, bugün de aynı titizlikle ve vizyonla sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Bünyemizde bulunan işletmeler, İstanbul'un sosyal hayatına en iyi yemek ve eğlence anlayışını getirmek için tasarlanmıştır.

Grubumuz, bu zamana kadar Türkiye'de yabancı ortaklı birçok hizmete imzasını attı. Fransız menşeeli Mercure Otelleri'nin İzmir ve İstanbul ayaklarında yaklaşık 10 yıl süren yiyecek hizmetlerini sürdürdükten sonra yola Fondue Restaurant ve Galata Kulesi işletmeciligi ile devam etti. Yine bir Fransız pastaneler zinciri olan Opera Pastaneleri'nin kendi adıyla ürettigi lokumları yurtdışına ihraç ederek, dünyaya bir Türk lezzetini tanıtmanın onurunu yaşadı.

Her gün kendimizi yenilediğimiz işletme anlayışımızla Sortie Club, Salomanje, Limoncello, Cento per Cento, Kalamata ve Ghetto'da sizleri ağırlamaktan keyif duyuyoruz...

Devamını oku...
Memnuniyet

Oy: 4,00/5
(Toplam 1 oy)
Hizmet

Oy: 4,00/5
(Toplam 1 oy)
Kalite

Oy: 4,00/5
(Toplam 1 oy)
Resimler

EKSEN GROUP resimleri - 9364-eksen_logo.png  
Yorumlardaki resimler

Henüz resim eklenmemiş.