Evmoda

Adres  Merkez Mh. Gaziosmanpaşa cad. No:59/A
phone  +90 (212) 504 39 39 -

Firma Yetkili Kişisi  Ferdi ÖZDEMİR
Sektör  Mobilya

Evmoda Mobilya, 22 yıllık sektör tecrübesi, güler yüzlü ve kalite standartlarının üzerindeki hizmetiyle müşterilerini memnun etmek amacına yönelik yenilikçi bir sistem anlayışına sahiptir. Modern ve dekoratif tasarımlara sahip ürün yelpazesi

Evmoda Mobilya, 22 yıllık sektör tecrübesi, güler yüzlü ve kalite standartlarının üzerindeki hizmetiyle müşterilerini memnun etmek amacına yönelik yenilikçi bir sistem anlayışına sahiptir. Modern ve dekoratif tasarımlara sahip ürün yelpazesi ile kaliteden ödün vermeden hizmetini devam ettirmeyi başarmış ender Mobilya öncülerindendir. Modayı anlık olarak takip etmesi ile yapılan modern düzenlemeleri kendi bünyesinde uygulaması, oldukça geniş bir kitleye hitap etmesini beraberinde getirmiş olup, Evmoda Mobilya’yı sektöründe tanınmış bir firmaya dönüştürmüştür.

“Memnuniyetiniz, memnuniyetimizdir.” Sözünü kendine ilke edinerek bu ilke üzerinden tüketicilere hizmetini sunan firmamız, mobilya arayışı içinde olan değerli müşterilerine taksit imkânları ve ödemede kolaylık konusunda yardımcı olmaktadır. Kefilsiz, ön ödemesiz, kredi kartsız satın alma (*) işlemi ile tüm ürünlerimizden yararlanabilirsiniz.

Evmoda’nın sizin için gerçekleştirdiği yepyeni bir özellik:
Sizleri evinizden alıyoruz, hangi mağzamıza gitmek istediğinizi söylüyorsunuz sizi mağzamıza götürüyoruz. Ürünlerimiz daha yakından inceliyorsunuz. İsterseniz detaylı yardım almak isterseniz yetenekli danışmanlarımızdan ev dekorasyonunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Size ulaşmamızı isterseniz lütfen evmoda vip anket butonuna tıklayarak bilgileri doldurunuz.

KATEGORİLER:
Yatak Odaları
Yemek Odaları
Salon Odaları
Koltuk Takımları
Köşe Takımları
Portmantolar
Mutfak Masaları
Düğün Paketleri
Genç Odaları

Devamını oku...
Memnuniyet

Oy: 4,00/5
(Toplam 1 oy)
Hizmet

Oy: 4,00/5
(Toplam 1 oy)
Kalite

Oy: 4,00/5
(Toplam 1 oy)
Resimler

EVMODA resimleri - 899-evmoda.jpg  
Yorumlardaki resimler

Henüz resim eklenmemiş.